Gyvenime viskas prasideda nuo svajonės.

Apie Užkalnį

Aš gimiau Kaune, Žaliakalnyje, 1970 metais.

Paskui Vilniuje mokiausi Salomėjos Nėries mokykloje, vėliau - tuometiniame Vilniaus Statybos Technikume ėjau architektūros mokslus, bet architektu netapau. Paskui grįžau į Kauną, mokytis į naujai atkurtą Vytauto Didžiojo Universitetą - ir tada išsipildė mano vaikystės svajonė kasdien važinėti funikulieriumi. Jau tada supratau ne tik tai, kad svajonės išsipildo, bet ir tai, kad gyvenime viskas prasideda nuo svajonės.

Lietuvoje dirbau Lietuvos radijuje (tuometinėje laidų užsieniui redakcijoje - tai buvo geriausia mokykla ir didžiausia patirtis, kur mane kolegos kentėjo, auklėjo ir puoselėjo; jei ką nors galiu parašyti - tai radijo kolegų nuopelnas). Buvau vadybininkas, restoranų ir viešbučių ragautojas ir leidinių gamybos vadovas turistinės literatūros leidykloje "Vilnius In Your Pocket" (didžiuojuosi parengęs pirmąjį anglišką vadovą apie Klaipėdą, Palangą ir Kuršių neriją - Klaipėda In Your Pocket), angliškame Baltijos šalių savaitraštyje "The Baltic Independent". Ir dar užsiėmiau vertimais.

Britanijoje, Londono priemiestyje Redinge (Reading), gyvenu nuo 1995 metų. Atvykau į Angliją, gavęs gerą darbo pasiūlymą, ir susiviliojau pasilikti, nes buvo tiek daug visko įdomaus: kelionių ir darbų.

Dabar norėčiau vėl važiuoti atgal į Lietuvą, nes Anglijos, jaučiu, man jau gana. Nebenoriu matyti socializmo, ištižimo, „sveikatos ir saugos“ kiekviename žingsnyje, apsileidimo, mėgėjiškumo kulto, nepagarbos profesionalumui ir mažų namukų, už kuriuos reikia mokėti nežmoniškus pinigus. Anksčiau ar vėliau ši svajonė išspildys.

Šeimą turiu, bet apie ją čia nerašysiu. Mano žmonos ir dukrų gyvenimas yra privatus - kai jos norės, pasidarys savo puslapius apie save ir dalinsis tuo, kuo norės dalintis.